PROVAC 150 D – Kaubanduslik tolmuimeja

PROVAC 150 D – Professionaalne Kaubanduslik Tolmuimeja

Kas otsid võimsat ja usaldusväärset tolmuimejat oma poe, hotellitoa, kodu, või väikese töökoja jaoks? Meie uus PROVAC 150 D on täiuslik lahendus, mis on loodud vastama professionaalsete puhastustööde vajadustele.

Valmistatud Itaalias – kvaliteet ja usaldusväärsus

PROVAC 150 D tolmuimejad on toodetud Itaalias, mis on tuntud oma kvaliteetse ja usaldusväärse tööstustehnika poolest. Itaalia inseneritöö tagab, et iga masin on valmistatud parimatest materjalidest ja kõrgeimate standardite järgi.

Väga võimsa mootoriga abiline

0,9 kW võimsusega mootor ja 180 m³/h õhuvool tagavad, et see tolmuimeja suudab kiiresti ja tõhusalt eemaldada suure koguse tolmu ja prügi. See teeb puhastamise kiireks ja lihtsaks, säästes sinu aega ja vaeva.

Kompaktne ja lihtne kasutada

Alla poole meetri kõrgune ja vaid 8 kg kaaluv PROVAC 150 D on lihtne käsitseda ja manööverdada ka kitsastes oludes. See on ideaalne valik, kui ruum on piiratud, kuid kvaliteetset puhastust ei saa ohverdada.

Madal müratase

60 dB(A) müratase tähendab, et tolmuimeja töötab vaikselt, häirimata sinu igapäevast tegevust ega kliente. Sa saad puhastada ka tööajal, ilma et see segaks sinu äri sujuvat toimimist.

Miks valida PROVAC 150 D?

  • Itaalia Kvaliteet ja Usaldusväärsus
  • Võimas ja Tõhus Puhastusvõimekus
  • Kompaktne ja Lihtne Kasutada
  • Madal Müratase

 

 

Ära oota kauem – paranda oma puhastustööde kvaliteeti ja tõhusust PROVAC 150 D tolmuimejaga. Lisa ostukorvi nüüd ja koge professionaalse puhastuse eeliseid!